Torby motocyklowe

VOYAGER

Torby Voyager są bardzo, ale to bardzo pojemne. Bez problemu zmieścisz cztery kaski motocyklowe w komorze głównej! Do wyboru masz trzy modele o pojemnościach od 55 do 75 litrów dostosowane do rożnych wymagań bikerowców.

WIĘCEJ

Nasze torby łączą w sobie wygode, funkcjonalność i świetny bikerowski design. Są wysokiej jakości i wytrzymują naprawdę ekstremalne warunki. Nasze torby są nie do zdarcia!

 

Voyager 1

55l ; 15.0 U.S. gal.

Voyager 2

60l ; 16.0 U.S. gal.

Voyager 3

75l ; 20.0 U.S. gal.

 

   

Oprzyj się wygodnie

Nasze torby znacznie zwiekszają komfort jazdy, pełniąc jednoczesnie funkcje wygodnego oparcia. Odciążają Twoj kregosłup, dają odprężenie, w trakcie długiej jazdy.

Szybki montaż na motocyklu

Torby wyposażone są w systemy mocowania dopasowane do różnych typów oparć motocykli. Są funkcjonalne i dają się szybko zamontować (w ciągu 30 sekund!) na siedzeniu, bagażniku lub oparciu motocykla! Za pomocą naszego uniwersalnego systemu mocowań, zamontujesz je praktycznie na każdym motocyklu !

Klamry nie do zdarcia

W naszych torbach stosujemy solidne, wytrzymałe i trwałe klamry, używane w sprzęcie do sportów ekstremalnych jak np. wspinaczka wysokogórska, kamizelki ratunkowe. Nasze klamry zrobione są z wytrzymałego tworzywa sztucznego i w praktyce sprawdzaja się znacznie lepiej niż metalowe! Nie rdzewieją, są lżejsze oraz zachowują swoją funkcję w kontakcie z wodą! Ponadto mają kształt umożliwiający swobodne ich rozpinanie i zapinanie w rekawicach motocyklowych!

Ochrona przed deszczem

Materiał z którego wykonujemy nasze produkty jest wodoodporny. Dzięki unikalnej strukturze każdy płyn od razu spływa po nim nie pozostawiając żadnego śladu, tzw. "efekt lotosu". Jeśli jednak jedziesz długo w trakcie deszczu, załóż specjalny, wodoszczelny pokrowiec, który jest w komplecie razem z torbą.

Pojemne kieszenie boczne

Boczne kieszenie są bardzo pojemne. Bez problemu zmieścisz w nich kask, buty i wiele innych rzeczy, do których potrzebujesz szybkiego dostępu np. kurtka i spodnie przeciwdeszczowe.

Nie tylko na motocykl

Praktycznym rozwiązaniem w torbach Voyager jest możliwość korzystania z torby, jak z plecaka. Jest to bardzo pomocna funkcja w trakcie podróży! Po dotarciu do celu wystarczy jedynie zapiąć klamry i już podróżujemy z torbą na plecach.

Połącz swoje torby

Nasze torby możesz ze sobą łączyć na wiele sposobów, znacznie zwiekszając przy tym pojemność bagażową

Bądź widoczny w nocy

Bądź widoczny i bezpieczny w nocy. Paski odblaskowe z tylu, z przodu oraz po bokach torby są widoczne nawet z 200 metrów! 

Torby praktyczne w każdym calu

Torba Voyager posiada wiele ciekawych rozwiązań. Znajdziesz w niej wiele bezpiecznych miejsc przeznaczonych na takie gadżety jak bidon czy latarkę oraz specjalne przegrody na ważne dokumenty.

„Pipingowe” obszycia

AGM to również "pipingowe" obszycie ścian bocznych, dopasowane do motocykla, dzięki któremu torba zachowuje swój kształt (nie ulega deformacji) przez długie lata.

Zamki antybryzgowe

Torby AGM wyposażone są w zamki antybryzgowe, dodatkowo zabezpieczające torbę przed wniknięciem wody do środka.

Antypoślizgowe dno

Usztywnione, antyposlizgowe dno.

Unikalny design

Torby AGM-BIKERS to modny wygląd jak i świetne wykończenie każdego elementu. Torba Voyager posiada zrobione wysokiej jakości haftem logo naszej marki, czyli nic innego jak "biker's design"!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

DEALER/DYSTRYBUTOR