Blokady na

tarczę hamulcową

Blokady "Granat" dla  motocykli, quadow, skuterow oraz innych pojazdow z wentylowanymi tarczami hamulcowymi. Blokada motocyklowa w oryginalnym kształcie ręcznego granatu do zabezpieczenia motocykli przed kradzieżą. Można ją montować na większości tarcz hamulcowych posiadających otwory chłodzące. Blokady wykonane są z najwyższej jakości metalu, ręcznie polerowane i powlekane proszkowo lub chromowane.

Camouflage

MattBlack

Chrome

Military green

Yellow

Black Chrome

Gold

 

   

Posiadają mechanizm antyrozwierceniowy

Wyposażone są w 2 kodowane kluczyki (15.000 kombinacji). Blokady są nie tylko wytrzymałe lecz również charakteryzują się bombowym wyglądem. Można je nosić w specjalnym skórzanym etui bądź przypięte bezpośrednio do paska za pomocą klamry.

Linka przypominacz BUNGEE

ZDARZYŁO CI SIĘ KIEDYŚ ZAPOMNIEĆ O BLOKADZIE NA TARCZY HAMULCOWEJ? Przypomniałeś sobie przed ruszeniem czy w bardziej bolesny sposób? Miałeś już licznik odbity na czole? MAMY DLA CIEBIE IDEALNE ROZWIĄZANIE!

Linka przypominacz BUNGEE

Linka przypominacz "BUNGEE" dzięki której nigdy nie zapomnisz o blokadzie zamontowanej na tarczy hamulcowej. Linka jest z kolorze który przyciąga wzrok a na końcu znajduje się mala flaga która powiewa nam na kierownicy. Długość linki to 180cm. Nawet po wielokrotnym użyciu linka zachowuje swój kształt i właściwiości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

DEALER/DYSTRYBUTOR